Zakup kasku motocyklowego AGV – jakie parametry sprawdzić?

Kaski AGV cieszą się ogromną popularnością. Stanowią one połączenie funkcjonalności, wytrzymałości, a także atrakcyjnego wzornictwa. W sprzedaży dostępnych jest wiele różnorodnych modeli, a więc wybór produktu powinien być dokładnie przemyślany. Lepiej zainwestować nieco więcej, a mieć pewność, że przetrwa on w nienaruszonym stanie długi czas.

Zapięcie

Kaski motocyklowe AGV wykonywane są z troską o najmniejsze detale, przez co polecane są nawet najbardziej wymagającym. W produktach omawianej marki występują sprawdzone i niezawodne zapięcia, co chroni przez przypadkowym ich wypięciem. Jest to sprawdzony sposób na to, aby podnieść poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie komfortu.

Godne polecenia są systemy 2D lub DD (double D). Sporym atutem jest fakt, że takie zapięcia można swobodnie regulować i dopasowywać do osobistych preferencji. Dzięki temu kask motocyklowy AGV świetnie przylega do głowy i nie zmienia swojego położenia.

Szybkoschnąca wyściółka

Kask AGV z szybkoschnącą wyściółką ułatwia utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie nieprzeciętną wygodę. Nie trzeba obawiać się gromadzenia wilgoci, a także generowania nieprzyjemnego zapachu. Jest to szczególnym udogodnieniem w letnie miesiące.

Oprócz tego wyściółka musi być antyalergiczna, tak aby nie wywoływała podrażnień. Oprócz tego ważne jest to, aby była ona wyjmowana.

Comments are closed.