Sześć rzeczy, które powinieneś wiedzieć o kurtce REV’IT! Trench GTX Jacket

REV’IT Trench GTX Jacket to najnowsza kurtka firmy Rev’It wyposażona w Gore-Tex PacLite. Dzięki zastosowaniu lekkiej, wodoodpornej i oddychającej tkaniny, która chroni przed wilgocią i złą pogodą, technologia Gore-Tex PacLite stała się w ostatnich latach synonimem naszych kurtek. Zapewnia ona pełną wodoodporność kurtki, co oznacza, że nawet w czasie deszczu lub gdy zdarzy się, że złapie Cię ulewa, kurtka pozostanie całkowicie sucha. Inną cechą technologii PacLite jest jej oddychalność. Zdolność do odprowadzania wilgoci z ciała bez przepuszczania powietrza oznacza, że zachowasz komfort w każdych warunkach pogodowych. Nie martw się też, że wilgoć będzie przeciekać do środka! Kurtka REV’IT Trench GTX jest również wykonana z trwałych materiałów. Oznacza to, że jeśli zdarzy Ci się natknąć na jakiś trudny teren lub napotkać ostry przedmiot wraz z kurtką, będzie ona w stanie wytrzymać bez żadnych oznak zużycia. Zewnętrzna część kurtki posiada jednoczęściową konstrukcję, która zapewnia doskonałą trwałość, a jednocześnie nie jest zbyt ciężka ani nieporęczna! To, czy wybierzesz czarną czy żółtą wersję kolorystyczną tej kurtki, zależy od twoich osobistych preferencji, ale my polecamy wybrać kolor żółty, ponieważ ładnie przecina światło i sprawia, że wyróżniasz się wśród innych ludzi noszących podobne kolory!

Z czego wykonana jest kurtka REV’IT Trench GTX?

Kurtka REV’IT Trench GTX wykonana jest z tkaniny Durable Hybrid HydroDry. Durable Hybrid HydroDry to mieszanka poliestru i bawełny, która odprowadza wilgoć od ciała, nie przepuszczając powietrza. Dzięki temu zachowuje suchość, komfort i ochronę w deszczu lub śniegu przy mniejszej wadze i masie. Hybrid HydroDry posiada również wykończenie DWR (Durable Water Repellent), które pomaga odpychać krople wody podczas noszenia kurtki. Materiał Hybrid HydroDry jest lekki, oddychający i trwały. Jest również wiatroszczelna i ma silniejsze wykończenie hydrofobowe niż standardowe tkaniny.

Gore-Tex PacLite

Gore-Tex PacLite to trwała, oddychająca, wodoodporna i wiatroszczelna tkanina. Stanowi połączenie dwóch lekkich, a zarazem zaawansowanych technologicznie materiałów: syntetycznej membrany o nazwie PC (Polycotton) oraz specjalnej przędzy o nazwie Filament. Aby stworzyć tę membranę, Polycotton jest owijany wokół przędzy Filament, co pozwala tkaninie oddychać i być wodoodporną. Ponadto membrana ma wykończenie DWR, które pomaga odpychać krople wody, gdy masz na sobie kurtkę.

Wytrzymałe materiały.

Kurtka REV’IT Trench GTX Jacket została wykonana z wytrzymałej tkaniny Hybrid HydroDry. Ta lekka, a zarazem wytrzymała tkanina jest wiatroszczelna i wodoodporna, dzięki czemu idealnie nadaje się do takich aktywności jak jazda na rowerze, jazda na nartach, wędrówki, a nawet codzienne noszenie. Tkanina Hybrid HydroDry jest również oddychająca i lekka, co sprawia, że jest to świetna opcja dla aktywności w cieplejszym klimacie, takich jak bieganie, wędrówki, a nawet codzienne noszenie.

Wodoodporna i oddychająca

Tkanina Hybrid HydroDry jest również wodoodporna i oddychająca, co pomaga utrzymać suchość i komfort w każdych warunkach pogodowych. Posiada wykończenie DWR, które pomaga odpychać krople wody, jednocześnie przepuszczając wilgoć. Kiedy nie pada deszcz lub śnieg, pozostaniesz całkowicie suchy, ponieważ woda spływa po zewnętrznej stronie kurtki i nie dostaje się do środka. Jest to również świetny sposób na utrzymanie chłodu, gdy na zewnątrz jest ciepło, ponieważ odprowadza wilgoć z Twojej skóry.

Jednoczęściowa konstrukcja

Tkanina Hybrid HydroDry jest również w pełni hydrofobowa, co pomaga utrzymać jej lekkość i trwałość. Tkanina Hybrid HydroDry ma wykończenie DWR, które odpycha krople wody i pomaga utrzymać ją w pełni wodoodporną. Kolejną zaletą tej konstrukcji jest to, że zapobiega ona łatwemu zużyciu tkaniny w miarę upływu czasu. Jest również niezwykle wytrzymała i zdolna do przetrwania w najtrudniejszych warunkach.

Zalecane dla chłodniejszych warunków

Hybrydowa tkanina HydroDry jest również w pełni wiatroszczelna i wodoodporna w chłodniejszych warunkach, dzięki czemu możesz ją nosić w chłodniejsze dni. Jest również lekka i oddychająca, co czyni ją świetną opcją do codziennego noszenia.

Zastosowania.

REV’IT Trench GTX Jacket to świetna kurtka dla każdego, kto chce pozostać suchy i chroniony przed elementami w deszczowych lub mokrych warunkach, a także dla chłodniejszych klimatów. Jest również wiatroszczelna, wodoodporna i w pełni oddychająca, co czyni ją idealną również na cieplejsze warunki. Hybrydowa tkanina HydroDry sprawia, że jest ona trwała i wiatroszczelna, a jednocześnie lekka i oddychająca, co czyni ją idealną do wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu. Jest również bardzo wytrzymała i wodoodporna, co czyni ją idealną do aktywności na świeżym powietrzu.

Co należy zrobić, gdy w kurtce pojawi się rozdarcie?

Rozdarcia są normalnym zużyciem i są częścią życia kurtki. Jeśli zauważysz rozdarcie w swojej kurtce, powinieneś spróbować naprawić je jak najszybciej. Większość tkanin syntetycznych można naprawić za pomocą maszyny do szycia w wysokiej temperaturze lub pistoletu do podgrzewania. Naprawy tkanin syntetycznych są zalecane tylko dla doświadczonych szwaczek. Należy pamiętać, że każda naprawa powinna być wykonana przez doświadczoną szwaczkę, ponieważ rodzaj i wytrzymałość tkaniny wpłynie na wynik. Możesz również uszyć rozdarcie za pomocą igły i nici.

Która kurtka REV’IT jest dla mnie odpowiednia?

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać to, co jest dla Ciebie najlepsze. Obecnie na rynku dostępnych jest tak wiele kurtek, że jesteśmy pewni, że znajdziesz odpowiednią dla swojego stylu życia i budżetu. Czy szukasz stylowej kurtki przeciwdeszczowej, czy czegoś na chłodniejsze warunki, mamy kurtkę dla Ciebie. Jeśli chcesz lepiej poznać różne rodzaje dostępnych kurtek i ich zalety, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po rodzajach kurtek.

Kurtka Trench GTX Jacket jest najnowszym dodatkiem do rodziny Trench i jest najbardziej wytrzymałą kurtką w ofercie. Została wykonana z wytrzymałej tkaniny Hybrid HydroDry i jest w pełni wiatroszczelna i wodoodporna. Na zimne warunki można pod nią założyć polar.

Comments are closed.